28.01.2021 - Hastane Tv - Sağlık Rehberiniz
Hastane Tv

Yarışma Sayesinde İstediği Göğüslere Kavuştu

Bulgaristan’da düzenlenen yarışmada silikon kazanan Bulgar kadın, istediği göğüslere Edirne’de kavuştu.

Bulgaristan’da düzenlenen yarışmada silikon kazanan Bulgar kadın, istediği göğüslere Edirne’de kavuştu.

Komşu ülke Bulgaristan’da faaliyet gösteren büyük bir pastane firması, 1 buçuk ay önce Sliven kentindeki mağazasında bir kampanya başlattı. Pastaneden 15 levalık alışveriş yapan müşterilere çekilecek kuradan silikon göğüs protezi ve ameliyat için tüm masrafların firma tarafından karşılanması vaat edilen yarışmayı, 35 yaşındaki V.P.B. kazandı.

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Hüsamettin Top, arkadaşı olan pastane sahibi Sarkis Şaklayan ve Sliven kentinde oturan bir Türk olan AskhanVeiz isimli medikal direktör ve organizatörün ameliyatı gerçekleştirmesi için rica etmesi üzerine, teklifi kabul etti.

Ameliyat olmak için önceki gün Edirne’ye gelip, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne yatan V.P.B.’ye göğüsleri başarılı bir operasyonla takıldı. Çocukluğundan beri güzel ve büyük göğüslü olmanın hayalini kurduğunu dile getiren ve eşiyle birlikte arıcılıkla uğraşan V.P.B., “Güzel ve iri göğüslere sahip olduğum için çok mutluyum” dedi.

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Hüsamettin Top ise ameliyatın başarılı geçtiğini belirterek, hastasının kısa sürede taburcu edileceğini söyledi. V.P.B.’nin Bulgar vatandaşı olduğuna dikkat çeken Doç. Dr. Top, “Komşu ülkelerimizden gelen hastaların bu tür ameliyatları olmaları için herhangi bir prosedüre ihtiyaç yok. Bulundukları ülkelerde sosyal güvenceleri olmaları yeterli” ifadelerini kaydetti.

V.P.B.’nin kura çekimiyle kazandığı silikon göğüslerinin ve ameliyat masraflarının 5 bin 500 TL olduğu belirtildi.

Kaynak: İHA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ